HAKKIMIZDA
Firmamız,2002 yılında kurulmuş olup, bu tarihten itibaren kalite, dürüstlük, titizlik ve doğruluk kavramlarını temel prensip edinmiştir.
en-ez, enez, en-ez inşaat, yol yapımı, tünel yapımı, sıcak karışım asfalt işleri, yapısal mühendislik hizmetleri, köprü ve viyadük yapımı, yan iş sahaları,
2
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-2,bridge-core-2.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,qode-theme-en-ez İnşaat,wpb-js-composer js-comp-ver-7.7.2,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

EN-EZ İnşaat Hakkında

Firmamız, 2002 yılında kurulmuş olup, bu tarihten itibaren kalite, dürüstlük, titizlik ve doğruluk kavramlarını temel prensip edinmiştir.

Sahip olduğumuz deneyimimiz, mali gücümüz, kalifiye kadromuz sayesinde firmamız ,teknolojik yenilikleri takip edip, bu yenilikleri projelerinde başarılı bir şekilde uygulayarak ,tüm alanlarda her zaman daha ileriye gitmeyi hedeflemiştir.

Bu bilinç ile, kurulduğumuzdan beri, titizlikle ve durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Firmamızın faaliyet gösterdiği ana iş sahaları

Yol Yapımı

Tünel Yapımı

Sıcak Karışım Asfalt İşleri

Yapısal Mühendislik Hizmetleri

Köprü ve Viyadük Yapımı

Çalıştığımız Ülkeler

Firmamızın faaliyet gösterdiği yan iş sahaları

Tünel aydınlatma, sinyalizasyon ve mekanik yapım işleri
Karayolları ve Demiryollarında elektromekanik, sinyalizasyon, aydınlatma ve trafik işaretleri ile beraber komple yapımı.
Taşocağı işletmeciliği ve madencilik
Taahhüdümüzdeki işlerde kullanılmak üzere agrega ve beton ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere taşocağı işletmeciliği.
Telefon, Akıllı Şebekeler
İletişim şebekeleri yapımı (Fiberoptik kablo ve aksesuarları, bakır kablo montajları ve aksesuarları projelendirmeleri ) , Bina otomasyon sistemleri.
Üst yapı bina yapım işleri
Çeşitli illerde konut ve otel binaları yapım işleri.